Produkční agentura, párty stany, cateringové služby

 

Produkční agentura se profilovala postupným plnění všech přání našich zákazníků v duchu, nic není nemožné. Dnes jsme firmou, která pro Vás zajistí produkci celé akce na klíč od technického zázemí přes catering, doprovodný program, logistiku až po ubytování účastníků. Stačí vyslovit přání a my jej splníme. Chápeme naše podnikání jako službu a služba je od slova sloužit a o to se ze všech sil snažíme.

 

Párty stany 

 

Zastřešení venkovních prostorů při párty akcích zajišťuje stanovými moduly    5 x 5 a 10 x 10 metrů. Boční stěny je možné volit buď plné a nebo s okny. Z těchto modulů lze vytvořit libovolnou sestavu. Stany je možné postavit přímo na zemi, popřípadě vybavit dřevěnou podlahou. 

 

                                                                        A – 10 m

                                                                        B – 10 m

                                                                      H1 – 2,5           H2 – 2,3 m

 

             

Vybavení     

 

Vnitřní vybavení párty stanů volíme vždy s ohledem ta typ akce. Nejlevnější variantou je strohé vybavení ve stylu pivní slavnosti. Zde je stan vybaven pouze podlahou a k sezení slouží pivní sety . Naopak nejluxusnější vybavení zahrnuje koberce, látkové dekorace, banketové stoly včetně dekorovaných židlí.

 

Stan může být s ohledem na roční období vybaven teplovzdušným topením popřípadě klimatizací.

 

Podle typu programu je možné instalovat pódia, recepční pulty, vnitřní osvětlení, ozvučení včetně mixážních pultů, TV režie, mobilní toalety, umývárny, popřípadě zálohovat celou akci elektrocentrálou.

 

 

Květiny        

 

Výzdoba z živých květů je dnes již standardním doplňkem všech velkých párty akcí. Naši květináři pro Vás připraví kompletní květinovou výzdobu od podvěsů, květin na stoly a řezaných květin jako pozornost pro Vaše hosty.

  

 

Catering      

 

Cateringové služby zajišťuje profesionální tým pod vedením zkušených odborníků a šéfkuchařů. Připravíme pro Vás celé spektrum občerstvení od drobného pohoštění přes rauty, grilované speciality až po bankety zakončené sladkou tečkou.

 

Program      

 

Doprovodný program je dnes již nedílnou součástí každé společenské akce. Může být vážný, veselý a nebo pro děti. Umíme pro Vás zajistit řadu českých umělců hudebních skupin a celou akci oživit populárním moderátorem.

 

Další služby           

 

Stále žádanější jsou služby našeho foto-video studia. Jsme schopni celou akci zdokumentovat a připravit kvalitní DVD jako dárek pro Vašeho klienta. Ukázky naleznete v naší galerii.

 

Disponujeme týmem krásných hostesek, které budou určitě ozdobou Vaši akce. K samozřejmostem patří i jazyková vybavenost. Podle typu akce je možné volit oblečení, sportovní, společenské, rustikální.

 

Zajistíme pro Vás kvalitní tlumočnický servis včetně příslušné techniky

Menu